Doğal bir ortamda, tüm güzelliklerinin titizlikle korunduğu Restoranımızda, misafirlerimize günün yorgunluğunu ve stresini unutmasını ve her türlü rahatlığını sağlıyoruz. Burada yemek yemenin tadını doyulmaz keyfini alabildiğince çıkarabilirsiniz. Muhteşem çınar ağaçlarının altında dere kenarına yerleştirilmiş masalarda yemeğinizin tadını çıkarabilir zengin Türk ve yöresel mutfağının özenle hazırlanmış lezzetli yemeklerini deniz ürünlerini, mezelerini, salatalarını, tatlılarını ve meyvelerini afiyetle yiyebilirsiniz.

Taş fırınımızda odun ateşinde hazırlayıp sunduğumuz lavaş ekmeğinin tadına da doyum olmaz. Yemeklerde kullandığımız tüm ürünler organik ürün olup yörede yetiştirilmektedir. Deniz ürünleri her sabah avdan gelen balıkçılardan tedarik edilir.

Restoranımzda, balık, ızgara çeşitleri, gözleme, özel olarak elimizle hazırladığımız mantı, pide çeşitleri, salatalar, çınar ağacı altında özenle hazırlanmış yiyeceklerle birlikte, alkollü ve alközsüz içecekler eşliğinde güzel bir yemek yiyebilirsiniz. 

Diğerseniz sabah kahvaltınızı, serpme köy kahvaltısı olarak yanında lavaş ekmeği ve diğer sıcak ürünlerle birlikte yapabilirsiniz.