Doğal bir nehrin yanında yer alan bu pansiyon, portakal ve limon ağaçları ile dolu yeşil bir bahçede kurulmuştur. Mavi bayraklı Çıralı Plajı kumsalı, tesise sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Yörük Pension'da LCD TV, ücretsiz Wi-Fi erişimi ayrıca tamamı bahçeye bakan özel bir balkon/teras içeren rahat odalar sunulmaktadır. İyi bir gece uykusu sağlamak için odalarda klima ve cibinlikler de mevcuttur.

Yörük'ün restoranında Türk mutfağından ve yerel mutfaklardan eşsiz lezzetler servis edilmektedir. Bahçedeki çınar ağaçlarının altında taze deniz ürünleri, organik sebzeler, çeşitli mezeler ve lezzetli tatlıların tadını çıkarabilirsiniz.

Konuklar, doğayı ve çevreyi keşfetmek için yürüyüşe çıkabilirler ya da balık tutabilirler. Bu tesiste ek ücret karşılığında Olympos Antik Kenti ve Yanartaş için servis hizmeti sunulmaktadır. Antalya Havalimanı ise 90 km mesafededir.

Booking

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.