Pansiyonumuz dut ve portakal bahçesi içerisinde yer alan 4 ü ahşap 15 odadan oluşmaktadır. Bahçemiz içerisinde hamaklar, şark köşeleri, masa tenisi, voleybol sahası bulunmaktadır.

Denize sadece 200 metre mesafedeki güzel bir bahçenin içinde yer alan Uğur Pansiyon'da geniş bungalovlar sunulmaktadır. Wi-Fi erişimi ve özel otopark ücretsizdir.
 
Uğur Pansiyon'un odaları doğal ahşap unsurlar içeren bir dekora sahiptir. Tüm konuk odalarında klima ve sıcak su mevcuttur.
 
Her gün taze, yerel ürünler ve ev yapımı reçeller içeren zengin bir kahvaltı servis edilmektedir. Pansiyonun alakart restoranında yöresel yemekler ve serinletici içecekler sunulmaktadır. Ayrıca özel diyet menüleri hazırlanmaktadır.
 
Uğur Pansiyon'un bahçelerinde dinlenme imkanı sağlayan hamaklar ve salıncaklar mevcuttur. Ayrıca masa tenisi oynayabilir veya tesisin yakınında bulunan denizde serinleyebilirsiniz.
 
Antalya Havalimanı'na 100 km uzaklıktaki pansiyonda araba kiralama hizmeti verilmektedir.
 

Yeşil ile mavinin muhteşem uyumunun yaşandığı Akdeniz'in incisi cennet belde (köy) Çıralı'da portakal ve dut ağaçları ile kuş cıvıltıları içerisinde büyük bir bahçe içerisine kurulmuş bungalowların yer aldığı pansiyonumuz huzur içerisinde bir tatil geçirmek isteyenlerin buluşma noktasıdır. Biz bu güzellikleri sizinle paylaşmak için sizleri Çıralı'ya bekliyoruz.

UĞUR PANSİYON

E-mail:

info@ugurpansiyon.com

Tel:

+90 242 825 70 25

Fax:

+90 242 825 70 24

Çıralı / Kemer / Antalya / Türkiye

 

 

 

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.