ÇIRALI SERA PANSIYON Antalya'ya 80 km. uzaklıkta, yeşille mavinin buluştuğu, yeryüzünün gizli cenneti Çıralı'da bahçe içerisinde yer alan pansiyonumuz, denize 200 metre uzaklıktadır. 8 odası , 1 apartı ( 2 oda, 2 duş-tuvalet, 1 mutfak ) ve 5 bungalow odası ile hizmet vermektedir. Oda+kahvaltı olmakla birlikte istenildiği takdirde öğle ve akşam yemekleride extra verilmektedir.

NELER YAPILABİLİR:
Tarihi Likya yollarında yürüyebilir, yeni yerler keşfedebilir ve ıssız koylarda denize girebilirsiniz. Antik Olympos kentini gezebilir, efsanelere konu olmuş Chimeranın ateşini görebilirsiniz. Eşsiz güzellikteki sahilimizde günün doğuşunu izleyebilir hatta caretta-carettaların yumurtadan çıkmasına şahit olabilirsiniz. Gece ise parlayan yıldızlar altında yakomozu izleyebilirsiniz. Günübirlik tekne turları ile de Akdeniz'in el değmemiş koylarına gidebilirsiniz. Pansiyonumuz bir aile işletmesi olup size evinizi aratmayacak rahatlık ve aile sıcaklığına sahiptir. Sizi Çıralı'nın güzelliği ve tatilin huzurunu yaşamanız için Sera Pansiyona bekliyoruz.

Çıralı Sera Pansiyon İletişim
Ulupınar Köyü Çıralı Mah. 07980 Kemer/Antalya/Türkiye Tel: +90 242 825 70 47 Gsm: +90 536 780 83 08

Url:  www.serapansiyon.com 

Mail: info@serapansiyon.com

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.