Tesisimiz Dünyaca ünlü Caretta Carettaların uğrak yeri olan Çıralı plajında olup denize sıfır konumdadır. Olimpos Antik kenti ve Chemera (Yanartaş'ın) mesafe olarak ortasında yer almaktadır.Çok geniş bir meyva bahçesinde dalından meyve koparıp yemek istiyorsanız veya kuş sesleri eşliğinde mutluluk ve huzur bulmak istiyorsanız buyrun misafirimiz olun.

Odalarımız:

Bungalow
2 Kişilik Bungalow (en fazla 4 kalabilir)
Oda Genişliği (yaklaşık) : 32 m2
Konaklama tipi: Oda Kahvaltı veya Yarım pansiyon şeklindedir.

Çadır Tipi
İşletmemizde çadır tipi odalarımız mevcut olup, bu odalarımız 2, 3 kişiliktir. Bu odalarımızda yatak, baza, klima, minibar, komidin bulunmaktadır.


Detaylar:
Balkon, Duşlu Banyo, Boy Aynası, Saç Kurutma Makinesi, Odadan Kontrol Edilebilen Klima, Açılabilir Pencere, Kablosuz Internet, Sahil Manzaralı, Bahçe Manzaralı, Deniz Manzaralı, Dağ Manzaralı

İşletmemiz denize sıfır (0) konumunda olup, içerisinde 2 adet bungalow, 1 adet taş ev bulunmaktadır.

Çıralı merkezde denize sıfır konumdaki çadır alanımızda konaklarken isteğe bağlı olarak (extra) sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden yararlanabilirsiniz.

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.