Size özel Bir Tatil için....

Şahin Pansiyon Çıralı'da yemyeşil bir bahçe içersine kurulmuş bir pansiyondur. 1991 yılından bu yana truzim sektörüne hizmet vermektedir.

 

6000 mt 2 alan üzerine kurulu pansiyonumuzda 16 betonerme oda, 3 adet ağaç apart ev mevcuttur. Kapalı ve açık restaurantımız, geniş ve yemyeşil bahçemiz, kış ayları için düşünülmüş şömine odamız siz değerli konuklarımıza en iyi hizmeti vermek için hazırlanmıştır.

Bölgesel yemeklerimiz ile mutfağımız zengin menüsü ve damak tadınıza göre hazırlanmış yemeklerimiz sizlere güzel geçen bir günün ardından keyifli anlar yaşatacaktır.

Tüm odalarımızda Klima, koblosuz internet, 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Apart ağaç evlerimizde kalan konuklarımızın kendilerini evlerinde hissetmeleri için her şey düşünülmüştür. Apart ağaç evlerimiz 4 - 5 kişi için hazırlanmıştır.

 

ADRES Şahin Pansiyon

Çıralı, Kemer, Antalya

 

TURKEY 

TELEFON  +90 242 825 71 16 

GSM         +90 545 478 03 03

                +90 534 263 79 87

 

E-Mail:  

yenersahin07@hotmail.com

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.