Plaj Hotel 11 otel odası ve 7 bungalow odasıyla dünyanın en güzel plajlarından birine sıfır, ünlü Likya kenti Olympos 'a bitişik, “Saklı Cennet” Çıralı'dadır. Antik ateş Khimeira o kadar yakındır ki, alevleri otelin bahçesinden rahatlıkla izlenir ve antik sitenin içine yüksek çam ağaçları arasında 30 dakikalık zevkli bir yürüyüşle erişilir.

Beydağlarını mavi Akdeniz’le birleştiren Doğa Harikası bu küçük arazi parçası, olağanüstü temiz denizin tadını doyasıya çıkarma, Caretta-Caretta’ların her yıl yumurtalarını bıraktığı dört kilometre uzunluğunda plajda otelin sezlonglarına uzanıp güneşlenme-bronzlaşma veya bahçede hamaklara yatarak sessiz dingin bir ortamda kitap okuma gibi dinlendirici olanakları cömertlikle sunar.

Dinginliğine biraz heyecan ve yaşam boyu unutulmaz anılar katmak isteyenler için, civardaki adalara, antik sitelere, yaya yolu olmayan küçük koylara tekne turları, yörüklerin sürüleriyle yaşadığı yaylalara safari turları veya tarihi Likya yolunda yürüyüş gibi neşe dolu ilginç aktiviteler sürprizlerin sadece birkaçıdır.

Kahvaltı servisi otelin bahçesinde, hurma, dut ve zakkum ağaçlarının altında kuş sesleri içinde yapılır, öğle ve akşam yemekleri için istekleri not ettirmek yeterlidir.

Amacınız doğanın kucağında, sessiz sakin ve temiz bir yerde dinlenmek, tatil yapmaksa “ Plaj Hotel ” gerçekten iyi bir seçimdir.

Çıralıya Geliş : Antalya Şehirlerarası Otogardan her 15 dakikada bir Finike/Kaş yönüne minibüs kalkar,Çıralı sapağında inilip orada bekleyen dolmuşların biriyle Çıralıya gelinir,

Dolmuş Sürücüsüne “Plaj Hotel” hatırlatılmalıdır.

Yol sorunlarında aşağıdaki telefonlar 24 saat açıktır.

Not:
İstek üzerine Otogar ve Havalimanından veya Otogar ve Havalimanına klimalı Otel arabası ile servis yapılır.
 

 Adres : Plaj Otel, Çıralı - Kemer/Antalya
 Tel : 0090-242-825 71 14 / 0533-498 72 90
 Fax : 0090-242-825 73 13
 Web : http://www.plajotel.com
 E-mail : otel@plajotel.com

 

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.