Çıralı Plajı'na 3 dakikalık yürüme mesafesindeki Plaj Hotel, çevredeki bahçeden manzaralar sunan özel verandası bulunan klimalı oda ve bungalovlar ile hizmet vermektedir. Sağlanan olanaklar arasında tur masası mevcuttur.

Hotel Plaj'ın oda ve bungalovları ahşap mobilyalarla sade biçimde dekore edilmiştir. Tüm odalar özel banyoludur. Plaj Hotel'in ortak alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.

Çeşit meyve ağaçları bulunan rengarenk bahçede her sabah kahvaltı servisi yapılmaktadır. Plaj Hotel, kahvaltıda ev yapımı reçel gibi biyolojik ve yöresel ürünler sunmaktadır. Talep üzerine öğle ve akşam yemeği de hazırlanabilir.

Plaj Hotel'in tur masası, Yanartaş Dağı'na yürüyüş gezileri, Üç Adalar ile Cennet Koyu'na yat turları, Toros Dağları'na cip safarileri ve Olimpos antik kentine ziyaretler dahil belli başlı turistik yerlere geziler düzenlemektedir.

Olimpos antik kentine sahil boyundan 30 dakikalık bir yürüyüşle ulaşılabilir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.

Add comment

The first reviews of this resort

Reservation Form

Availability, you can get information on prices, business information you enter will be transferred directly to the owner.