Orange Motel, Aile işletmesi küçük ve butik bir Moteldir. Geniş bir portakal bahçesi içinde, yüzlerce çeşit bitki ve çiçekler arasında doğa ile uyumlu, sakin ve huzurlu bir konumdadır. Odalar, Kaliteli ve mis gibi kokan sedir ağacı ile kaplıdır. Her türlü ayrıntı ve misafir ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir ve tamamen ahşapdır. Kahvaltı ve yemekler yöresel, ekolojik, sağlıklı, kaliteli ve taze yiyecekler ve içecekler kullanılarak hazırlanır ve Geleneksel Türk misafirferverliği ile sunulur.

Müşeri odaklı, samimi ve güleryüzlü bir yönetim anlayışı ile yönetilir. Kalite ve hijyenden asla taviz vermez. Orange Motel Çıralı merkezdedir ve çok iyi bir Lokasyona sahiptir. Plaja 200 m. Olympos Antik kentine 700 m. Lycia’nın sönmeyen ateşi Chimera’ya 3 km. mesafededir.

ORANGE MOTEL 'de

» Butik otel tarzı ve anlayışı ile Ailece işlettiğimiz Motelimizin sıcak atmosferini hemen hissedeceksiniz.

» Uzun Kahvaltı saatleri (08:00 --- 12:00)

» Kahvaltı ve yemeklerde Organik Çıralı ürünleri.

» Günün her saati, açık büfe ücretsiz çay ve kahve.

» Çay: Geleneksel Türk çaydanlığında demlenir ve ince belli bardağı ile servis.

» Her çeşit, günlük gazete ve dergiye, kolay ulaşım imkanı.

» Ücretsiz Wirelees internet bağlantısı.

» Plajda ücretsiz şezlong, şemsiye.

» İsteklerinize ve oluşabilecek sorunlara anında çözüm.

» İyi niyet, dostluk ve arkadaşlık.

» Hizmetlerimiz ve kalitesi kıyaslandığında, uygun konaklama ve yiyecek-içecek fiyatlarımız

ULAŞIM : Konuklarımızın çoğu Antalya Havaalanı'nı kullanıyor. Eğer isterlerse kendilerini Orange Motel'e ait bir araç havaalanından alıyor. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerden Tekirova'ya direkt otobüs seferleri var. Çıralı'ya 20 km mesafede olan Tekirova'dan misafirlerimizi alıyoruz. Ayrıca Antalya otogardan Batı istikametine giden otobüslere binip Çıralı yol sapağında inmek ve orada bekleyen dolmuş veya taksilerle bize ulamak mümkündür.

AKTİVİTELER : Orange Motel'de geçireceğiniz tatil boyunca denize girip güneşlenmenin yanında yapabileceğiniz birçok şey daha var. Yürüyerek veya bisiklet kiralayarak Çıralı'nın eşsiz güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Motelimize 3 km. uzaklıktaki sönmeyen ateş Chimeira'nın bulunduğu dağa yürüyebilir veya büyülü Olympos Antik kentini gezebilirsiniz. Motelde sizinle beraber kararlaştırılan ve motel misafirlerinin katıldığı Tekne turuna katılabilirsiniz. Çevrede bulunan diğer antik kentlere denizden veya karadan bizim organize ettiğimiz turlarla gidebilirsiniz. Yine yakın çevrede haftanın belirli günleri kurulan mistik pazarlara alışveriş turları düzenlenmektedir.

Adres

Orange Motel Çıralı 07980

Kemer / Antalya / TÜRKİYE

Telefon

+90 242 825 73 28

E-Posta

info@orangemotel.net

İletişim kurulacak kişiler

Yusuf & Dilek İtaatlı

 

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.