Özel araç ile;

Antalya - Kemer üzerinden Kumluca 'ya giderken 80. kilometrede Ulupınar 'ı geçtikten sonra solunuzda Çıralı - Olympos tabelasını gördükten sonra sola dönün, 5250 mt sonra otelinizdesiniz. Otelimizin levhalarını yol üstünde göreceksiniz.

Otobüs ile;

Antalya Terminali 'nden Kumluca veya Finike yönüne gelen herhangi bir otobüse binin. Şoföre Çıralı - Olympos durağında ineceğinizi söyleyin. Duraktan Olympos 'a 15 dk. da kalkan minibüslerle ulaşabilirsiniz. Çıralı yol ayrımından sonra 5250 m. aşağıdadır.
Güzel ve aile sıcaklığında, ağaçtan evlerde uygun fiyatlarda bir tatil yapmak için Olympos - Çıralı İzci Apart Hotel en isabetli karar olacaktır. Buraya, sadece bir alışveriş merkezine uğrayarak her türlü yiyeceğinizi alarak gelebilirsiniz. Çünkü size evinizi aratmayacak, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak bir otel sizi bekliyor olacak.
Apart otelimizde
1. sinif malzemeleriyle mutfak Her odada klima Uydu yayinli televizyon Ortak kullanim alanlari Limon bahçesi içinde kamelya ve hamaklar

Apart Seçeneklerimiz

1+1 Mutfak – Tuvalet-Banyo 35 m2 2 kişi 2+1 Mutfak – Tuvalet-Banyo 45 m2 4 kişi 2+1 Mutfak – Tuvalet-Banyo 55 m2 5 kişi

Çıralı Kemer Antalya Türkiye

E-posta: izciapart@hotmail.com
Telefon: 0 242 825 72 15
Mobil: 0 533 326 14 68

Tesis İçin Yorum Ekle

1 Misafir değerlendirmesine göre işletme hakkındaki görüş : "Çok Memnun Kaldık" olarak belirlenmiştir.

İZCİ APART HOTEL

ağaç evler mükemmel. bahçe çok temiz ve düzenli. azıcık pahalı olmasa. evet gerçekten gideceklere tavsiye ederim. kemerden mutfak alışverişinizi yapın.başka bişeye gerek yok kendi evinizde ne varsa adam aynısını koymuş

Çok Memnun Kaldık
gezgin

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.