1990 yılında 3 oda ile bir aile işletmesi olarak pansiyonlarında misafir ederek, yurt içinde, yurt dışında olan dostlarından gelen büyük talepler üzerine git gide büyüyüp gelişmesine rağmen doğaya zarar vermeyerek tabiat dostu kalarak asırlık çınar ağaçlarının altında köşkleri, hamakları, portakal, limon, nar, zeytin, avokado ağaçlarının, ortanca ve Akdeniz’e has çiçekler arasında doğa ile iç içe 10 oda, 26 yatak kapasitesi ile GARDEN PANSİYON VE RESTAURANT  Ulupınar köyü, çıralı mevki  No: 90 ‘da tatilde ev rahatlığı için, Siz yeni dostlarımızı da yıllardır büyüyen ailemizin arasında görmek isteği ile hizmet vermektedir.

MUTFAK;
Dostlarımızın bizi tercih etmesinin pansiyonumuzun bir aile işletmesi olmasının yanında mutfağımızın da yöresel yemekler ve mezelerimizin, kahvaltımız da sunduğumuz ev yapımı reçellerimiz, köy yumurtasının temizliği, lezzeti ve kalitesinin yurt içinden, yurt dışından yaşları kaç olursa olsun ister çocuk, genç damak tatlarımız farklı olsa da her yıl yeniden aramıza dönmeleri ile garantilenmiştir.
Kahvaltımız açık büfe,
Öğlen ve Akşam yemeğimiz alakart olarak servis verilmektedir.


ODALARIMIZ;
Odalarımız kullanışlı olup; 2 kişilik, 3 kişilik ek yatakla 4 kişilik olacak şekilde geniş ve 8 dönümlük bir arazi de portakal, limon, zeytin, nar ağaçlarının arasında serpme şekilde konumlandırılmıştır.
Bütün odalarımız da 24 saat sıcak su, wc-duş, klima, ortopedik yataklar ve ücretsiz kablosuz internet bulunmaktadır.


KONUMUMUZ:
Antalya ya 80 km, Kemer’e 40 km, Kumluca ya 35 km uzaklıkta olan ÇIRALI’ da bulunan Garden Pansiyon ve Restaurant’ı her yıl caretta carettaların yuva yaptığı 2003 yılında ,2013 yılında da 3 yıl üst üstte  dünyanın en iyi sahili seçilen denize 250 mt uzaklıkta olup, Restaurantımız da kahvaltınızı, yemeğinizi yerken, çayınızı, içkinizi yudumlarken deniz, dağ ve orman manzarası bulunmaktadır.
Yanartaş (Chimera) 4 km
Olimpos  500 mt
Demre (Noel Baba-Myra) 80 km
Faselis ( Phaselis) 25 km
Tahtalı dağı (teleferik) 33 km
Ulupınar ( Alabalık tesisleri, Restaurantları 8 km
Havaalanı (Airport) 90 km

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.