Estelar Bungalows 2012 yılında açılmış olup keyifli bir tatil için bire birdir.Çıralının bakir doğasına uyum sağlamış portakal ,limon, nar ,avakado, muz ağaçlarının içinde konaklama imkanı sunar.Kahvaltımızda ev yapımı reçeller , zeytinler, kendi seramızda yetiştirdiğimiz domates, salatılık , biber ve  yeşillikler ikram etmekteyiz.Sessiz bir ortam olup şehrin yorgunluğunu işin stresini atmanız için mükemmel bir yerdir.Çocuklu ailelerinde çok rahat edebileceği bahçemizde koşup oynayıp  doğayı keşfedebileceği özgürce vakit geçire bilmesi için harika bir yerdir.Araba gürültüsünün değil kuş seslerinin uyandırdığı bir tatil düşlüyorsanız sizleri de bekleriz.

Otelimiz Antalya şehir merkezine 90 km mesafade olup, özel aracınızla veya otogardan her 15 dakikada bir kalkan ulaşım araçlarıyla seyahat edebilirsiniz. İstenildiği taktirde havaalanı ve otogara da özel servislerle transfer yapılabilmektedir.

Estelar bungalows’ta iki tip oda bulunmaktadır.

Aile bungalow ve çift kişilik bungalow.

Aile bungalow 36m2 büyüklüğünde olup içinde bir çift kişilik ve iki tek kişilik yatak bulunmaktadır (bebekler için beşik temin edilir).Oda içerinde buz dolabı , gardırop, saç kurutma makinesi, duşa kabin , klima vardır.Odanın önünde bulan balkon geniş olup dilerseniz uzanıp kitap okuyabileceğiniz , dinlene bileceğiniz rahatlıktadır.

Çift kişilik bungalovlarımız 24 m2. İçerisinde ayrıla bilen çift kişilik yatak mevcuttur.Oda’da klima , buz dolabı , gardırop, saç kurutma makinesi , duşa kabin ve balkon vardır.Bu odalarımızında balkonları geniş olup vakit direk bahçeye bakmaktadır.

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.