Engin Pansiyon toplam 6 klimalı odası ile gizli cennet çıralı da , bir tarafı olympos bir tarafı antik yanartaş dağıyla ve ön cephesi koruma altına alınmış kaplumbağaların(caretta caretta) yumurtlama bölgesi olan 3.5 km uzunluğundaki çıralı sahili bulunmaktadır.

Sessiz sakin huzurlu bir ortamda kendinizi kendi evinizde hissedebileceğiniz portakal limon ve dut ağaçların içersine kurulmuştur. Mütevazi aile bireylerinin işlettiği bahçesinde hamak köşk ve sedirlerde huzuru bulabileceğiniz ikinci adresinizdir. Bir yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz.

Tüm odaları bahçe içersine dağıtılmış olup ,bütün odalarında duş ve tuvalet mevcuttur.ön cephesi tamamen boş olup denize uzaklığı 150 metre mesafededir. Kahvaltı servisi pansiyonumuzu bahçesinde,, dut ve zakkum ağaçlarının altında kuş sesleri içinde yapılır, öğle ve akşam yemekleri için istekleri not ettirmek yeterlidir.

Antalya Şehirlerarası Otogardan her 15 dakikada bir Finike,Kaş yönüne minibüs kalkmaktadır, Çıralı kavşağından inilip orada bekleyen dolmuşların biriyle Çıralıya gelinir, ve dolmuş sürücüsüne Engin pansiyona gitmek istiyorum dediğinizde güzel bir tatilin başlangıç yerine getirilirsiniz.

İşletmemiz Çadır ve Kamp alanı olarak da hizmet vermektedir. Lütfen iletişim kurunuz.

 

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.