Emin Pansiyon Odalar

Sizlere saklı cennet çıralıdan 22 adet bungalow tipi klimalı ve konforlu odaları, geniş bahçesi, hamakları ve sakin ortamı ile her türlü konforu sunmaktadır. Çam, portakal,limon ağaçlarının çevrelediği geniş bahçemiz ve denize sadece 50 metre mesafemiz ile sizlere doğa ve denizin keyfini bir arada sunuyoruz.

Sahilin Tadını Çıkarmak İçin Sadece Birkaç Adım Atmanız Yeterli…

Emin pansiyon ailesi sizlere her türlü imkânı sunmakta ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sahildeki şemsiye ve şezlonglarımız sizlerin plaj keyfini sunmakta, bahçemizdeki kablosuz internet ağımız da sizlerin iletişimini sağlamaktadır.Geniş bahçemiz ve güvenli ortamımız sizlere ve çocuklarınıza hitap ediyor.

22 tane zevkle döşenmiş şirin bungalovlarımız ile tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik oda seçeneğimiz bulunmakta ve gerek duyulduğunda odalarımıza ek yatak koyulabilmektedir. Ek yataklı oda tercihi iki ve üç çocuklu ailelere rahatlık sunmaktadır.

Çıralıda, Emin Pansiyonda Buluşmak Dileğiyle..?

Emin pansiyon bünyesinde ferah ve geniş yoga salonu bulunmaktadır.

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.