Denizi ve Güneşiyle eşsiz bir belde olan Çıralı'da yeşilliklerle dolu, tabiatla iç içe kuş ve dalga sesleriyle insanı büyüleyen, huzur dolu bir tatil geçirmek için Çıralı Zakkum Bungalow Hoş Geldiniz.

Bungalowlarımız Antalya'ya 90 km uzaklıkta, yeşil ile mavinin buluşma noktası olan bozulmamış doğası ve Türkiye'nin en güzel kumsalına sahip Çıralı'da, Dut, Palmiye, Hurma, Portakal, Limon, Kayısı ağaçları ve binbir çeşit güzel kokulu çiçeklerle bezenmiş, büyük bir bahçe içerisinde yer almaktadır.

Odalarımızda: Duş, tuvalet, klima ve 24 saat sıcak su klima ve LCD ekran televizyonu ile sizlere evinizi aratmayacak konforda bir tatil imkânı sunuyor.

Otelimizin hemen 50 metre önünde bulunan küçük şirin ve nezih restaurantımızda siz değerli misafirlerimize kendi ellerimiz ile yaptığımız reçeller ve doğal sebze ve meyveler ile hazırlamış olduğumuz kahvaltıyı sunuyoruz. Restaurantımızda akdenizin mükemmel lezzetlerini , harika vejeteryan mezelerini ve tazecik hergün aldığımız balıkları deneyip aparatif olarak gözleme yiyebilirsiniz.

Restaurantımız ile dip dibe bulunan marketimizde aradığınız herşeyi bulabilir ve alabilirsiniz.

Biz büyük bir aileyiz ve sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.