Akdenizin saklı cenneti çıralı - olympos da tatil düşünürseniz sizleri evinizin huzur ve güveninde keyifli bir tatil ortamı sunmaktan gurur duyacağız

Pansiyonumuz 18 oda 48 yatak kapasiteli olup siz müşterilerimize konforu ve aile ortamını sunmaktayız. Bütün odalarımızda klima bulunmakta olup denizin mavisi,doğanıin yeşili, 2800 Yıllık tarihi ile 2003 yılında dünyanın en iyi sahili seçilmiş çıiralıi - olympos da sizi bekliyoruz.

Rose Pansiyon 3200 metrelik çıralı - olympos sahiline 100 Metre mesafede , Olympos antik kentine 1 km, Hiç sönmeyen ateş yanartaş (chimaera) ya ise 800 metre mesafededir. Tekirova ya 20 km, Kemer 35 km , Antalya havaalanına 100 km mesafededir.

Bahçemizde bulunan hamaklarda saatlerce uzanıp bu derin sessizlik ve yeşil cennet içerisinde kafanızı dinleyebilir ya da kitap okuyabilirsiniz.

Kendinizi rahat ve huzurlu bir ortamda hissetmenizi sağlamak için leziz ev yemeklerinin ve mezeleri denemelisiniz. Restoranımızda konuklarımızın arzularına göre hazırlanan öğle ve akşam yemekleri sunulmaktadır.

Masanıza gelen her türlü meyve veya sebze hormonsuz ve doğal olarak yetiştirilmektedir. Sabahları kahvaltıdaki ev yapımı reçeller, köy yumurtası, bal, tereyağı, süt ve bir çok şey ile kahvaltınız tam bir ziyafete dönüşmektedir.

Adres : Çıralı - Olimpos - Kemer - Antalya - Türkiye
Tel : +90 242 825 71 24, +90 536 871 11 05
Fax : +90 242 825 72 23
Web : http://www.rosebungalov.com
E-mail :

 

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.