Cesur Pansiyon

Eğer sessiz, huzurlu, doğası koruma altında ve türkuaz renkli denizi olan bir tatil beldesi arıyorsanız, sizleri saklı cennet Çıralıdaki pansiyonumuzda      
ağırlamaktan mutluluk duyarız.    
 
Heybetli Olympos dağları ile çevrili ve kristal berraklığında suları ile mutluluk veren, Çıralının, kirlenmemiş bakir plajında, yüksek sezonda bile kalabalık hissedemezsiniz.      
     
Plaj pansiyonumuzdan sadece 200 metre uzaklıktadır. Sahil deniz kaplumbağalarının yuvalama yeri olarak koruma altına alınmıştır. Bundan dolayı sahilin hiç bir yerinde herhangi bir sürat teknesi veya yamaç paraşütçüleri göremezsiniz.      
     
Sadece 200 metre uzaklıktaki, dünyanın en güzel plajlarından biri oan Çıralı plajında, misafirlerimize rahatlatıcı ve tembel anlar için şemsiye ve şezlong, sunmaktayız.      
     
Gelin, Çıralının misafirperverliğini ve bu egzotik çevreyi, sükunet ve huzur içinde Cesur Pansiyonda bir deneyin.
     
Kahvaltı servisi, pansiyonumuz bahçesinde dut, palmiye, hurma, limon, portakal, zakkum ağaçlarının altında, kuş sesleri arasında yapılır. Öğle veya akşam yemeği için özel isteklerinizi lütfen bize erken bildiriniz, size her isteğinizi taze taze hazırlayalım. Annemiz her gün büyüleyici yemekler hazırlar. Yemekler genellikle organik kaynaklı bol salata ve sebzeden oluşur ve 4 çeşittir.      
     
Antik ateş Chimera (Yanartaş) o kadar yakındır ki alevleri pansiyonumuzun bahçesinden izlenir. İlk olimpiyatların başlangıcı olarak da bilinen ve olimpiyat meşalesini yakan antik ateş (Chimera) ya çam ağaçları arasında yaklaşık 30 dakikalık zevkli bir yürüyüşle erişilir.      
     
Kahvaltımız bol ve zengindir,  zeytin, peynir, taze yoğurt, bal, çeşitli ev yapımı reçeller, taze çiftlik yumurtası ve daha bir çok lezzetli yiyecekler.      
     
Yaz aylarında deniz kaplumbağalarının (caretta caretta) yumurtlamasına yada sabahın erken saatlerinde kalkıp kaplumbağa yavrularının yumurtadan çıkıp denize kavuşmak için gösterdikleri çabaya şahit olabilirsiniz

Cesur Pansiyon - Rezervasyon

Ulupinarköyü Cirali Mah. Türkiye

Tel:    +90-242-8257166

Fax:   +90-242-8257042

Gsm:   +90 537 479 55 85

http://www.cesurpansiyon.com

email: info@cesurpansiyon.com

Tesis İçin Yorum Ekle

1 Misafir değerlendirmesine göre işletme hakkındaki görüş : "Çok Memnun Kaldık" olarak belirlenmiştir.

Tesise girişimiz gece olmuştu. Sabah kalktığımızda daha da net olarak gördük ki,portakal ağaçları bungalowun balkonuna sarkıyor. Bahçede yeşillikler içinde hamakta yatarken kuş seslerini dinliyorsunuz. Tertemiz odalar. Bence çookta lezzetli kahvaltıları var. Denize mesafesi biraz var. Yine ağaçlık yollardan ulaşıyorsunuz. Dönerken kapıya kadar uğurlayan güzel insanların olduğu bir yer. Teşekkürler

Çok Memnun Kaldık
Erhan-Nesrin Duman

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.