Sizler için; temiz odalar, rahat yataklar, sakin, geniş ve renkli bir bahçe, biberleri ve domatesleri kendinizin koparabileceği bir sera, her yerden ulaşabileceğiniz internet, sonuç olarak dinlenip, kendinizi yenileyebileceğiniz doğal bir tatil sunuyoruz.

Bizim farkımız mutfağımızdır; Doğan Bey ve Rabia Hanım, kahvaltınızda kayısı ve portakal reçeli, akşamları ise yöresel çorbalar, sebzeler ve kömürde ızgaralar hazırlıyor. Gözleme, kısır ve Çıralı Mantısını da unutmayalım.

Denize 250 mt. mesafede ve Çıralı 'nın merkezinde bulunuyoruz. Çıralı 'da turizmin ilklerinin sahibi Aygün Pansiyon olarak yıllardır kendimizi yeniliyor ve Çıralı müdavimlerine hizmet sunuyoruz. Pansiyonumuza geldiğinizde 15 yıllık Çıralı aşığı bir aile görürseniz şaşırmayın.

Tel.: +90 242  825 7147
Fax: +90 242  825 7146
Mail: info@aygunpansiyon.com


 

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.