Çıralı, yemyeşil dağlara paralel olarak uzanan ve dünyanın en çok mutluluk veren plaji unvanına sahip 3 km kumsalı, masmavi denizi, antik ve helenistik dönemden günümüze kalan Olympos harabeleri, yüzyıllardır sönmeden yanan ünlü Chimaria alevleriyle sizlere unutulmaz anlar yaşayacağınız bir atmosfer sunar.

Hotelimiz ANATOLIA RESORT, bu güzelliklerin tam ortasında yemyeşil her türden ağacın ve çiçeğin boy verdiği bahçesi ve birbirinden güzel zevkle 7 lüks odası, muhteşem dağ ve deniz manzaralı terası, günlük aktivite ve sürprizlerle dolu servisi, sıcak misafirperverliği ile sizleri bekliyor.

Balayı çiftleri için özenle hazırlanmış odalarımız sayesinde tatiliniz unutulmaz olacak.

ÇEVREMİZ

İçinde limon ve portakal ağırlıklı birçok çeşitte ağaç ile süslenmiş bir bahçe içerisindeki otelimizin karşısında Olympos dağı ve hemen önümüzde el değmemiş Çıralı ve Olympos kumsalı bulunmaktadır. İsterseniz bahçemizde oturup doğal güzelliklerin tadını çıkartın, isterseniz büyüleyici Çıralı ve Olympos kumsalında denizin ve yazın keyfini özgürce yaşayın.

ODALARIMIZ

Otelimiz toplam 12 odadan olusmaktadir.Otelimizin her odasi farkli bir pastel renk ile boyanmis ve özel olarak dekore edilmistir.Odalarımızın 5 tanesi bungalow şeklindedir.

RAHATINIZ IÇIN

Odalarimiz da klima ve dus standart olarak bulunmaktadir. Odalarimiz bütün gün kumsalda, çevrede ve Olympos daginda geçirdiginiz heyecani devam ettirecek kadar titiz dekore edilmistir.

OTEL IÇ MEKANIMIZ

Otelimizin iç mekani sizi rahatlatacak kadar ferah ve içinizi açacak kadar titiz dekore edilmistir.Her odada klima ve gerekli aksesuarlar ile rahatiniz düsünülmüstür.

ULAŞIM

Araci olmayan müsterilerimiz için transfer hizmetimiz mevcuttur. Yandaki tablodan transfer seçeneklerini ögrenebilirsiniz.

NEREDEN GELİNİR

Havaalanı,otogar ve Kemer noktalarından servislerimiz hizmetinizdedir. Aracı olan müşterilerimizin Antalya'dan Kemer yönüne devam edip Tekirova'dan yaklaşık 15 km sonra Çıralı köyü istikametine yönelmeleri en kısa çözüm olacaktır.

Tel : +90 242 825 71 31
Fax : +90 242 825 70 75
Web : www.anatoliaresort.com
E-mail : info@anatoliaresort.com

 

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.