Niçin Cirali.gen.tr 'ye Reklam Vermelisiniz ?

2007 yılından beri sadece çıralı bölgesine özel, türkçe, ingilizce, almanca, rusça, hollandaca dillerinde yayın yapmaktayız. Web sitemiz dünyanın birçok yerinden ziyeretçi tarafından detaylı olarak incelenmektedir.

Google ve birçok arama motorunda çıralı, çıralı pansiyonları, çıralı otelleri, çıralı rehberi gibi birçok anahtar kelimeler ile aramalarda web sitemiz ilk konumda çıkmakta böylece ziyeretçiler tarafından yoğun olarak incelenmektedir.

Türkçe, Almanca, Rusya gibi birçok avrupa ülkesinden yoğun bir şekilde ziyetçiler almaktayız, çıralı, cirali, çıralı neresi, çıralıda nerelerde kalınır, çıralı pansiyonları şeklinde yapılan aramalarda ilk konumda çıkmakta ve potansiyel müşterilerize sizi bir adım daha yaklaştırmaktayız.

Reklamlarınız Çıralı'ya özel yayın yapan facebook sayfamızda da yayınlanır. Ayrıca Sosyal medya kullanıcılarıda web sitemizi ziyaret ederek, işletmelere özel sayfalarımızı inceler. Sosyal medya 'dada lider durumdayız.


Bizi, Bizimle Çalışanlara Sorunuz,
Cirali.gen.tr Yönetimi


Standart Reklam

Standart reklamınıza kullanıcıların ulaşması oldukça kolaydır. Web sitemizin birçok yerinde kullanıcıları otel ve pansiyonlar bölümüne gitmeleri için teşvik ederiz. Standart reklamların kullanıcılar tarafından görülebilmesi için kullandığımız menüleri aşağıda görebilirsiniz.

Standart reklam veren işletmeleri, resimli liste, iletişim bilgileri içeren liste ve toplu liste olarak üç yöntemle kullanıcılara sunarız. Reklam verdiğinizde işletmeniz BURADAKİ işletmeler gibi yayınlanır. Pansiyonunuza ait iletişim bilgileri, resimler, tanıtım yazılarını hazırlar ve yayınlarız, bu hazırlık ve yayınlama işlemini biz yaparız ve 1-2 gün içerisinde işletmeniz web sitemizde yayınlanır.

Web sitemiz "Responsive" tasarıma uygundur. (laptop, pc, mobil, cep telefonu, tablet) Üstelik reklamlarınız cep telefonu, tablet, pc gibi internete bağlanabilen tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenir.

Web sitemizi ziyeret eden ziyaretçiler, standart reklamlara aşağıdaki beş (5) yolla ulaşır.

Reklam vermek için BURAYA tıklayınız.

1-) Üst navigasyon menüsü

2-) Üst navigasyon menüsü "Pansiyon & Oteller" başlığı

3-) Anasayfa "Turistik Tesisler" başlığı altında

4-) Anasayfa bağlantısı

5-) Tüm sayfaların altında işletmeniz aşağıdaki gibi yer alır
Gold Reklam

Aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek iletişim kurabilirsiniz. Reklamınız seçtiğiniz yerde aynı formatda yayınlanır.

Anasayfa'da yer alırsınız - Reklam kodu: Gold 1

Tüm sayfaların solunda yer alırsınız - Reklam kodu: Gold 2

Tüm sayfaların sağında yer alırsınız - Reklam kodu: Gold 3


Reklam vermek için BURAYA tıklayınız.