• Çıralı Sahil
  • Çıralı Kuşbakışı
  • Çıralı Çıralı Gündoğumu
  • Çıralı Sahil
  • Çıralı Yanartaş Khimaira

Çıralı 'da Neler Yenir

Olimpos sahilinde ve Çirali yerlesim merkezinde sahil lokantalari, çardaklar, bahçeli fast-food türü cafeler hizmet veriyor.

Çıralı Restoranlarında harika deniz ürünleri, salatalık, güveçte kalamar yahnisi, et çesitleri, zeytinyağlilar, gözlemeler, kebaplar, pizza çeşitlerini afiyetle yiyebilirsiniz.

Tüm yemekler halkın kendi yetiştirdiği bitkilerden veya Kumluca'da kurulan renkli köy pazarindaki yöresel ürünlerden hazirlaniyor.

Çıralı sahil yolu üzerindeki restoranlarda denize sıfır konumda yemeğinizi yiyebilir, denizden gelen ılık esinti ile, manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Çıralı merkezdeki restoranlarda, pizza çeşitleri, gözlemeler, ızgaralar yiyebilirsiniz.

Çıralı 'daki birçok işletme akşam yemeği hazırlamaktadır. Akşam yemekleri extra veya ücrete dahil

Ulupınar'da Neler Yenir

Tatilinizin bir akşamında Çıralı'ya 9 km mesafedeki Ulupınar köyündeki restoranlarda köşkler üzerinde, su sesleri eşliğinde güzel ve manzaralı ortamda yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Ulupınar restoranlarında güveçte alabalık, kalamar, deniz balıkları, ızgaralar, meyve ve tatlılardan yiyebilir, dilerseniz kendi balığınızı da restoranda olta ile tutabilir eğlenerek yemek yiyebilirsiniz.

Ulupınar'da yemek yiyenler ızgaralar, meze ve salatalar, gözlemeler ve kavun dondurmasi yiyebiliyor. Piknik imkani olanlar soğuk sulara bıraktıkları meyveleri kisa sürede doğal soğukluğa kavuşmuş olarak tüketiyorlar.