• Çıralı Sahil
  • Çıralı Kuşbakışı
  • Çıralı Çıralı Gündoğumu
  • Çıralı Sahil
  • Çıralı Yanartaş Khimaira

Doğu likya yürüyüs yollarinin merkezi olan cirali'dan hergün başka bir parkur da yürüyerek ya kayip şehri keşfede bilir yada ıssiz küçük koylarda denize girebilirsiniz.

Portakal ve çam ağaçları içinde tamamen doğal yiyeceklerle kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Ayrica günlük bir araç kiralayarak yakin çevrenizdeki Phaselis - Arykanda - Myra yada batik sehir kekovaya gidebilirsiniz. Eğer adrenalin istiyorsaniz Bir jeep ile dağ yollarin dan yaylalara safari yapabilirsiniz..

Çıralı Aktiviteler

Yanartaş ( khimaira ) 'yı görebilirsiniz, bunun için neredeyse birçok insanın çıkabileceği diklikte 30-40 dakika bir yürüyüş yapmanız gerekmekte, yolun solunda 1. resimde gördüğünüz manzara ile karşılacak ve oldukça şaşıracaksınız.

likya yolu (lycian way) yürüyüşü ile doğal güzellik, manzaraların tadını çıkarabilir, temiz hava içinde spor yapabilirsiniz. Likya yolu yürüyüşleri genelde ekip olarak yapılmakta, etap etap gidilerek gereken yerlerde kamp veya konaklama yapılmaktadır. Tatilinizin küçük bir bölümünde bu etaplardan birine katılabilir, likya yolu çoşkusunu sizde yaşabilirsiniz.

Çıralı bölgesinde isteğe bağlı veya periyodik turlar düzenlenmektedir. Yeşil ve mavinin eşsiz uyumu içerisinde huzur dolu bir gezi yapabilirsiniz.

Kiralayacağınız, bisiklet, atv, jeep ile safari tadında gezi yapabilir, yaylalara çıkabilir, tatilinizde çıralıda farklı bir aktivite yapabilirsiniz.

Antik Olympos (olimpos) bölgesinde gezebilir, tarihi kalıntı ve güzel manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.