• Çıralı Sahil
  • Çıralı Kuşbakışı
  • Çıralı Çıralı Gündoğumu
  • Çıralı Sahil
  • Çıralı Yanartaş Khimaira

Aynı anda "Deniz" ve "Kar" keyfi.

Türkiye sahip olduğu turizm potansiyeline bir yenisini ekleyerek turizmini daha da zenginleştiren bir imkana kavuştu: Avrupa`nın en uzun Teleferiği, Akdeniz'i ve 2365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'nın zirvesini birleştiriyor.

Zirvesi Karla kaplı bu heybetli dağ hızla büyüyen ve turizmin gözdesi olan Kemer, Antalya bölgesinde yer almaktadır.

Tahtalı dağı eteğinden binilen teleferik oldukça kaliteli ve güvenli gözükmektedir. Özel tasarımı sayesinde 360 derece tüm bölgeyi izleyebilmektesiniz. Harika bir manzara ile dağ zirvesine kadar yolculuk yapabilirsiniz. İşletmeciler yerli müşterilere extra indirim sağlamaktadırlar.

Teleferik ile çıktığınız tahtalı dağında restoran ve cafe bulunmaktadır.

Kar, Tahtalı'nın zirvesini adeta bir şapka gibi Nisan'a kadar kaplamakta ve muhteşem bir görünüm oluşturmaktadır. Bölge iklim olarak yıl boyu ılıman ve sıcak havası, kristal berraklığında Mavi Denizi, ve aynı zamanda 2365 metre üzerinde ideal dağ havası ile neredeyse tüm yıl boyu turizme elverişli konumdadır.

Onbir ay Deniz Keyfi

Güney Türkiye'de yer alan Antalya bölgesi özellikle güneşe hasret kalanlar ve kültür meraklıları için bulunmaz bir tatil yeridir. Akdeniz pırıl pırıl ve tertemiz kıyıları ile 11 ay denize girme imkanını veriyor.

Uygun koşullardan başlayan ve her türlü konforda konaklama imkanı veren tüm işletmelerin Türk misafirperverliğini görmek ve unutulmaz bir tatil keyfi yapmak imkanı sunulmakta. Dünyanın en güzel Milli parklarından birinde yer alan Tahtalı teleferik ile zirveye yapılacak ziyaret unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

4 ay Kış sporları keyfi

Yeni tamamlanan Tahtalı teleferik projesi tam anlamıyla bir mühendislik harikası olarak tanımlanabilir. Teleferik 4350 m uzunluğunda ve 80 kişilik kabinlerde yaklaşık 10 dakika içerisinde 1639m yükseklik kat etmektedir.

Bu sayede denize girmenin yanı sıra aynı zamanda 4 ay boyunca kış sporlarını da yapma keyfine varmak mümkün olmaktadır.