• Çıralı Sahil
  • Çıralı Kuşbakışı
  • Çıralı Çıralı Gündoğumu
  • Çıralı Sahil
  • Çıralı Yanartaş Khimaira

Genel Bilgi

Antalya Kemer'e bağli ÇIRALI beldesi, "Güneşi, denizi ve doğa güzelliklerinin" yanı sıra tarihi zenginlikleriyle insanlarin ilgisini çekmektedir. Güney ucunda Olympos antik kenti, kuzey batisinda Yanartas (Chimera) bulunmaktadır.

Akdeniz' in en temiz yerlerinden birisi olan Çıralı sahili 3,2 km uzunlığundadır. Genişliği ise 50-100 metre arasında değişmektedir. Kumsal denizden itibaren yumusak bir egimle yükselmektedir.

Her iki ucunda kayaliklarla sinirlanmistir. Genel olarak ince taneli yüksek kaliteli kum yapisina sahiptir. Güney ucunda antik Olimpos kentinin içinden geçerek gelen dere denize denizle birleşir.

Denizi çok temiz olan Çirali' da rahatlikla denizin keyfini çikarabilir ve güneşlenebilirsiniz. Yapilasmanin çok az olmasi, yöreye ayri bir güzellik katar. En yüksek binasi 3 katlidir.

Çıralı 'nın tarihi ve doğal zenginliği, yasal statüler geliştirilerek koruma altına alınmış durumda. Çıralı her mevsim değisen, yenilenen bir güzellik ağacı, çiçegi ve bitkisiyle karşınızdadır.

Bu güzeliği renk ve kokulardan olusan bir harmoni olusturur. Dünyada nesli tükenmeye baslamis kuslarin bir çokunu bir arada görmek size ayri bir zevk verecektir.

Nesli dünya çapinda tehlike altinda olan denizkaplumbagalarinin ( Caretta ) üreme alanlarindan birisi de Çirali sahilleridir. Çıralı ayrıca ismine yakışır şekilde "SAKLI CENNET" olarakda anılmaktadır.

Konaklama - Tatil

Saklı cennet Çıralı'da, birbirinden güzel birçok butik otel , pansiyon, ağaç evler bulunmakta. Siz sadece konaklayacağınız tesisi seçiniz ve iletişime geçiniz.

Güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bu tesislerde konaklamak ayrıcalıktır. Web sitemizden işletmelerin bilgilerini, resimlerini inceleyebilirsiniz. Tüm bilgiler titizlikle ekibimiz tarafından hazırlanmış ve onaylanmıştır.

Çıralı pansiyonlarının sayısı 200 adete yaklaşmıştır. Güler yüzlü ailelerin işlettiği bu tesisler butik otel tarzı tasarlanmıştır. Rahatınız için her ayrıntı düşünülmüştür. Genel olarak işletmelerdeki oda sayıları 5-20 oda arasındadır.

Geniş ve bakımlı bahçe içinde, şark köşeleri ve hamaklar kurulu tesislerde ister dinlenebilir, sahile giderek sezlonglarda güneşlenebilir, denize girebilirsiniz. Çıralı pansiyonlarında yediğiniz yemeklerin tadını tatil dönüşü arayacaksınız.

Tüm ürünler doğal olarak özenle yetiştirilmektedir. Kısaca Çıralı otellerinde her ayrıntı düşünülmüştür. Tatilden en temel beklentiniz, tamamen dinlenmekse Çıralı en iyi seçim olacağından emin olabilirsiniz. İyi tatiller dileriz.