Gözlerinizi kapatın. Yeşil ve mavinin buluştuğu, portakal, limon, nar ağaçları ve mis kokan çiçekler içinde oksijene doymuş havayı ciğerlerinize çektiğinizi hayal edin. İş stresi, şehir gürültüsü, trafik, egzos, beton canavarı yok. Sabahları kuş sesleri veya horozların ötüşüyle uyanmak, belki kahvaltı öncesi muhteşem kumsalda birkaç tur atıp, sonra bakir sularda güne zıpkın gibi başlamak ve ardından nefis bir kahvaltı.

Serenity bungalow,bir aile işletmesidir.,yüzlerce çeşit bitki ve çiçekler arasında doğa ile uyumlu,sakin ve huzurlu bir konumdadır.Odalar,Kaliteli ve mis gibi kokan çam ağacı ile kaplıdır.Hertürlü ayrıntı ve misafir ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir ve tamamen ahşapdır.

Kahvaltı ve yemekler yöresel,ekolojik,sağlıklı,kaliteli ve taze yiyecekler ve içecekler kullanılarak hazırlanır ve Geleneksel Türk misafirferverliği ile sunulur.Müşeri odaklı,samimi ve güleryüzlü bir yönetim anlayışı ile yönetilir.Kalite ve hijyenden asla taviz vermez. Plaja 150 m. Olympos Antik kentine 2km Lycia’nın sönmeyen ateşi Chimera’ya 2 km. mesafededir. bu güzel ve huzur veren serenity bungalov 12 adet bungalov tipi oda ve 60 kişilik alakart restorandan oluşmaktadır.

Tesis İçin Yorum Ekle

1 Misafir değerlendirmesine göre işletme hakkındaki görüş : "Çok Memnun Kaldık" olarak belirlenmiştir.

SERENİTY BUNGALOWS

Pansiyon için verilen tüm bilgiler burada mevcut. Kavaltı mükemmel. Akşam yemekleri çok lezzetli. Pansiyonu işleten tüm aile üyelerine teşekkür.

Çok Memnun Kaldık
Turan Gezmiş

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.