Yoğun hayat trafiğinden arınmış atmosferi ile, still kaygısı gütmeksizin, farkındalığı hissettirmek için yeni yaşam sunuyoruz.    Grand Aygün Hotel, gözünüzü ve kulağınızı yorabilecek birşeyin olmadığı, 11 dönüm bahçe içinde konumlanır. Türlü türlü  çiçek ve meyvelere sahiplik yapar. Hangi dönem gelirseniz gelin, size bahçemizden ikram edebilecek mutlaka bir meyvemiz vardır.

Sade ve konforlu odalarımız, neredeyse oda kadar geniş balkonlarımız sizi doğal yaşamla birleştirir. Cam seramızda yetiştirdiğimiz organik sebze ve yeşillikler, kahvaltı ve yemeklerde size sunulur.

Restaurant

Mutfağımızdaki sebze ve yeşilliklerin bir bölümü, cam seramızdan bizlerce, organik olarak yetiştirilerek konuklarımıza sunulmaktadır.

Kahvaltınızdaki kayısı, portakal reçelleri bizler tarafından yapılmaktadır. Bal ise köyümüzden temin edilmektedir.Güne iyi başlamanız için geniş bir alternatif sunulmuştur.

 Ana yemekler, köy yemekleri ve soslar Muazzez Hanım tarafından günlük hazırlanmaktadır. Yemek yeri seçimi ise size ait; üzüm bağının altında, köşkte yada palmiye yanında.

Öğleni sahilde geçirmek isteyen konuklarımız için, önerdigimiz restoranda, zamanınızı geçirebilir, şezlong ve şemsiyelerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ulaşım

Çıralı, Antalya'dan 76 km uzaklıktadır. Antalya'dan Muğla - Kemer D-400 yolunu izleyiniz. Phaselis ve Tekirova'yı geçtikten yaklaşık 16 km sonra solda, Çıralı ( 7km ) levhasını goreceksiniz. Menders tarzı, kıvrımlı yolun bitiminde, Saklı Cennet Çıralı'ya ulaşmış olacaksınız. Akabinde biz karşınıza çıkmış olacağız.

Talebiniz üzerine istediğiniz yerden transferiniz sağlanır. Çıralı - Antalya havalimanı 95 km uzaklıktadır. Tek yön transfer ücreti 140 TLdir.

 

 

Grand Aygün Hotel
Ramazan AYGÜN
Çıralı 07980 Kemer Antalya Turkey


tel : 242 825 71 44 - 45
fax : 242 825 71 85
gsm : 533 341 40 96
yetkili : Mehmet Öner AYGÜN
mail : info@grandaygun.com

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.