Estelar Butik Otel 2012 yılında faaliyete geçmiş, butik otel konseptinde yer alan tarih ve doğanın eşsiz buluşmasını siz değerli misafirlerimize sunan bir aile işletmesidir. Otelimiz, çevresinde 3000 yıldır yanan Doğal Ateşi (Chimaera), Olympos Antik Kenti ve Caretta Carettalarıyla ünlü; Türkiye’nin ve Dünya’nın nadide kumsallarından sayılan Çıralı sahilinde yer almaktadır.

Otelimizden günübürlik olarak 2365 metrelik Tahtalı Dağı zirvesine; Phaeselis, Finike, Myra (Noel Baba) , Demre Antik Kentlerine ve eğlence merkezi olan Kemer ilçesine gidebileceğiniz gibi; aynı zamanda Çıralı sahilinden kalkan günlük tur tekneleriyle de kara ulaşımının olmadığı eşsiz koyları gezip, dalış yapabilirsiniz.

Estelar Otel Olarak sizlere olimposu iki cümle ile anlatmak isteseydik Rus ressam Allexiavich’in bir sözünü hiç bir kısıtlama yapmaksızın Olimpos ve çıralı için söylerdik. Üsta ressamın dediği gibi “Yer yüzünde bir cennet olsaydı deniz kıyısında, yeşillerin ve tatlı suyun içerisinde olurdu ve bu güzel cenneti gören herkes benim resme aşık olduğum kadar aşık olurdu”.

Üstadın dediği herşeyin olduğu bu cennet mekanda siz değerli misafilerimizi ağırlamaktan ve aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtir, sizlere yanlızca tatil değil unutulmayacak dostluklar kazancağınızı müjdeleriz.

Otelimizin odaları 36 metrekarelik doğal malzeme olan ahşaptan yapılmış olup; 1 ebeveyn odası ve birde çocuk veya misafir odasından oluşmaktadır. Oda içerisinde WC-Duş, klima, buzdolabı bulunmakta ve sizlere ahşabın en doğal hali sunulmaktadır. Her odaya ait verendalar sayesinde kahvaltılarınızı ev konforunuda yapabilirsiniz.

Tesisimizde deniz ve doğanın tadını alırken, aynı zamanda ailemize ait tamamen doğal yetiştirilen seramızda ve kümesimizde kendi topladığınız ürünleri yemek olarak tadabilirsiniz.

Otelimiz denize yürüyüş mesafesinde olup; kendine özel güneşlikleri altında hem güneşlenip hemde zevkli vakitler geçirebilirsiniz.

 

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.