Çıralı Teo Hotel tam olarak "EN" lerin yeridir. EN serin, EN manzaralı, EN büyük bahçe, EN sessiz sakin işletmeler arasında yer almaktadır. 
 
En yüksek binalar arasında yer alan terasımızdan yanartaşın ateşi izlenebilmektedir. Terasımızda yıldızların altında sessiz sakin bir şekilde dinlenip likyanın sönmeyen ateşi yanartaş izlenebilir, gündüz bakımlı bahçemizde kitap okuyabilirsiniz. Ağaçlar arasında serinliğin keyfini sürebilirsiniz.
 
İşletmemiz denize 700 metre mesafede, yürüme mesafesindedir. Likya yürüyüş yoluna 500 metre mesafededir.
 
Tertemiz ve aile konforu düşünülerek hazırlanmış odalarımızda konaklayarak hem tatilin tadını çıkaracak hem de huzur bulacaksınız. Odalarımızın tamamı klimalı olup her odada çift kişilik bir adet yatak ve tek kişilik bir adet yatak bulunmaktadır.
 
Farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde hazırlanmış 2, 3, 4 kişilik odalarımızda rahat bir tatil geçirebilmeniz için gerekli her şey var.
 
Odalarımızda wc, duş, klima, gardolap, çift kişilik yatak, tek kişilik yatak bulunmaktadır. Ayrıca bir odamız balkonludur.
 
Odalarımız bahçe ve dağ manzaralı olup, ferahtır.
 
Rezervasyon - Bilgi : +90 532 547 02 54 telefon edebilirsiniz.
 
https://www.facebook.com/teobutikhotel/

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.