Tertemiz ve aile konforu düşünülerek hazırlanmış odalarımızda konaklayarak hem tatilin tadını çıkaracak hem de huzur bulacaksınız. Odalarımızın tamamı klimalı olup her odada çift kişilik bir adet yatak ve tek kişilik bir adet yatak bulunmaktadır.
 
Farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde hazırlanmış 2, 3, 4 kişilik odalarımızda rahat bir tatil geçirebilmeniz için gerekli her şey var.
 
İşletmemiz 3 dönüm portakal bahçesi içerisinde bulunan, taş binamızda 6 adet özenle hazırlanmış odamızdan oluşmaktadır. Çıralı da aile işletmesi olarak çalıştırdığımız Çıralı Teo Hotel de ziyaretçilerimizi evlerinin konforunda ağırlamaktayız.
 
Odalarımızda wc, duş, klima, gardolap, çift kişilik yatak, tek kişilik yatak bulunmaktadır. Ayrıca bir odamız balkonludur.
 
Odalarımız bahçe ve dağ manzaralı olup, ferahtır.
 
Rezervasyon - Bilgi : +90 532 547 02 54 telefon edebilirsiniz.
 
* 0 - 6 Yaş Arası 1 Çocuk Ücretsizdir.
 
* Kablosuz internet bağlantısı ücretsizdir.

booking sayfamız

https://www.facebook.com/teobutikhotel/

Tesis İçin Yorum Ekle

Bu işletmeyi ilk değerlendiren siz olun. Soldaki "Yorum Ekle" menüsünden yeni yorum ekleyebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yorumlara önem vermektedir. İşletme için paylaşımda bulunmanız diğer ziyaretçilerimize rehberlik edecektir.

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.